Как получить справку об отсутствии задолженности по ЕСВ (форма № 3-ЄСВ)

23:01:2014 г.

Шановні платники податків, ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску за формою № 3- ЄСВ, наведеною у додатку 3 до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів України від 09.09.2013 р. №458, видається органом доходів та зборів у зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію, реорганізацію юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичною особою таким юридичним або фізичним особам – підприємцям за місцем їх обліку.
Підставою для проведення органами доходів і зборів контрольно-перевірочних процедур щодо правильності нарахування та сплати єдиного внеску у зв’язку з ліквідацією як юридичних, так і фізичних осіб є отримання від держреєстратора відповідних відомостей.
Пунктом 3 розділу IV Порядку №458 визначено, що після проведення позапланової документальної перевірки платника єдиного внеску, здійснення ним розрахунків орган доходів і зборів складає довідку про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску за формою № 3 - ЄСВ.
При цьому у разі отримання від держреєстратора повідомлення про проведення спрощеної процедури державної реєстрації припинення юридичної особи шляхом її ліквідації або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця орган доходів і зборів у місячний строк з дати находження такого повідомлення повинен надіслати державному реєстратору довідку за формою № 3 – ЄСВ (додаток 3) або повідомлення № 5 – ЄСВ(додаток 5).
Довідка за формою № 3 – ЄСВ формується, якщо після проведення позапланової документальної перевірки платника встановлено відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску.
З питань отримання довідок платники Печерського району можуть звертатися до ЦОПу за адресою: вул. Лєскова, 4, вікно №9  або за телефоном 201-89-02.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить