Главная arrow ЕСВ arrow Общесистемщику про уплату ЕСВ

Общесистемщику про уплату ЕСВ

14:11:2018 г.

Відповідно до вимог закону суб’єкти господарювання-фізичні особи, які обрали загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками кварталу. Однак, єдиний внесок можна сплачувати щомісяця, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Разом з тим, не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом, кожен підприємець-фізична особа на загальній системі оподаткування зобов’язаний перерахувати суму не менше мінімального страхового внеску на визначені бюджетні рахунки ( у 2018 році – не менше 819,06 грн х 3).

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені законом, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

Підприємці повинні врахувати і той момент, що саме факт нарахування і сплати єдиного внеску впливає на страховий та трудовий стаж. Тобто, майбутнє пенсійне забезпечення та гарантовані державою соціальні виплати безпосередньо залежать від відповідальності платника в питанні сплати єдиного внеску.
Порядок обчислення і сплати єдиного внеску передбачено у ст.9 вищевказаного закону.

ГУ ДФС у Волинській області

 

 
 
 

Rambler's Top100