Отчет по ЕСВ: бумажный, по почте или только электронный?

29:05:2014 г.

Чи можуть платники подати звітність із ЄСВ на паперових носіях і чи можливо такі звіти надсилати поштою, у разі якщо договір про електронне звітування із ДПІ не заключний, а завітати до податкової інспекції особисто не має можливості?

Відповідь: Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 №454. Згідно даного наказу, звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника на паперових носіях, разом з електронною формою на електронних носіях інформації або просто на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п’яти.
Разом з тим, звертаю Вашу увагу, що звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який до органів доходів і зборів надісланий поштою поданим не вважається!
Отже, як бачите, електронна форма звітування є найбільш комфортною та заощаджує не тільки витратні матеріали на подання звітності, а й що найголовніше, зберігає Ваш час!

ДПІ у Дніпровському р-ні ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить