Предприниматель имеет несколько торговых точек: куда подавать ЕСВ-отчет

06:11:2017 г.

До якого контролюючого органу підприємець-роботодавець сплачує та подає звітність з єдиного внеску за найманих працівників, які працюють в різних адміністративних територіях України?

Відповідно до п. 65.1 ст. 65 Податкового кодексу України взяття на облік фізичної особи - підприємцем у контролюючих органах здійснюється за податковою адресою на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), наданих державним реєстратором.

Податковою адресою платника податку – фізичної особи визначається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник ЄСВ зобов’язаний подавати звітність та сплачувати до контролюючого органу за основним місцем обліку платника ЄСВ у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади.

Враховуючи вищенаведене, підприємець, який використовує працю найманих осіб, сплачує та подає звітність по ЄСВ за своїм місцем реєстрації, незалежно від територіального розташування робочих місць найманих працівників.

ГУ ДФС у Київській області

 
 
 

Rambler's Top100