Главная arrow ЕСВ arrow Ставка для начисления и уплаты ЕСВ с зарплаты работника-инвалида

Ставка для начисления и уплаты ЕСВ с зарплаты работника-инвалида

21:12:2016 г.

Чи може фізична особа – суб'єкт підприємницької діяльності нараховувати єдиний внесок у розмірі 8,41 % на заробітну плату найманих працівників – інвалідів?

Відповідь: Відповідно п. 13 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» за № 2464-VI від 08.07.2010 року єдиний внесок для працюючих інвалідів у розмірі 8,41 % визначеної бази нарахування єдиного внеску встановлюється лише для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди.

Таким чином фізична особа – підприємець нараховує єдиний внесок на заробітну плату працівників-інвалідів у розмірі 22 % до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 
 
 

Rambler's Top100