Главная arrow ЕСВ arrow Суб’єкт господарювання не має працівників: чи подається ЄСВ-звіт?

Суб’єкт господарювання не має працівників: чи подається ЄСВ-звіт?

08:05:2018 г.

Суб’єкт господарювання не має найманих працівників: чи подається звіт про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 11 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 зі змінами і доповненнями, якщо суб’єкт господарювання не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників до органів доходів і зборів таким суб’єктом господарювання не подається.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

 
 
 

Rambler's Top100