Главная arrow ЕСВ arrow Упрощение в начислении и уплате ЕСВ

Упрощение в начислении и уплате ЕСВ

18:04:2014 г.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що Міністерство  доходів і зборів пропонує спростити процедуру обчислення та сплати ЄСВ, а саме  шляхом об`єднання в одну таблиць 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Така ініціатива дозволить скоротити витрати часу платників на виконання процедур розрахунку та сплати єдиного внеску, що спрямоване на підвищення ефективності реалізації податкової реформи та спрощення умов ведення бізнесу в Україні.
Міндоходів розроблено проект макету об’єднаної звітності, ознайомитись з яким можна на головній сторінці офіційного веб-порталу: Діяльність → Взаємодія з громадськістю → Консультації з громадськістю → Громадське обговорення.
Пропозиції та зауваження щодо ініціативи Міндоходів можна направляти на електронну адресу: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить