Реквізити касових документів, сформованих за допомогою терміналів самообслуговування

24:11:2016 г.

Розрахунки у сфері електронної комерції можуть здійснювати з використанням платіжних інструментів, електронних грошей, шляхом переказу коштів або оплати готівкою з дотриманням вимог законодавства щодо оформлення готівкових та безготівкових розрахунків, а також в інший спосіб, передбачений законодавством України.

Здійснені через програмно-технічні комплекси самообслуговування (далі - ПТКС) операції із внесення готівки для подальшого її зарахування на рахунок отримувача є розрахунками у готівковій формі, під час проведення яких формується касовий документ.

Перелік обов’язкових реквізитів, що їх мають містити квитанції ПТКС, зокрема, інформація про платника, визначений пунктами 1.21 та 1.22 глави 1 розділу IV Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні, затвердженої постановою Правління НБУ від 01.06.2011 № 174. Реквізити касових документів, що формуються із застосуванням платіжних пристроїв за результатами касових операцій, заповнюються як клієнтами, так і в автоматичному режимі платіжного пристрою, що використовує бази даних автоматизованої системи.

Перелік інформації, необхідної для вчинення електронного правочину, способи і порядок розрахунків мають бути визначені в електронному договорі з огляду на вимоги законодавства України.
Лист НБУ від 19.10.2016 № 57-0002/8644

Головбух24

  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100