Главная arrow Налоговые календари arrow Податковий календар підприємців на грудень 2018 року

Податковий календар підприємців на грудень 2018 року

15:11:2018 г.

У календарі (ТУТ) наведено найпоширеніші для приватних підприємців граничні строки подання звітності та сплати податків (зборів).

 Для уникнення проблем з контролюючими органами рекомендуємо не відкладати виконання своїх податкових обов’язків на останній день.

Увага!

З метою створення сприятливих умов для святкування 25 грудня 2018 року (католицьке Різдво Христове) Кабмін (розпорядження від 11 січня 2018 року № 1-р) рекомендує роботодавцям перенести для працівників (з п’ятиденним робочим тижнем із двома вихідними днями) робочі дні з понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня, із понеділка 31 грудня — на суботу 29 грудня 2018 року.

Нацбанк також переносить роботу системи електронних платежів із 24 грудня на 22 грудня, із 31 грудня — на 29 грудня 2018 року (рішення Правління НБУ від 13 лютого 2018 року № 89-рш).

Примітки редакції
1. Щодо перенесення строків подання звітності

Якщо останній день строку подання звітності припадає на неробочий (вихідний або святковий) день, то він переноситься на перший після нього робочий день для: 

  • податкових декларацій
  • ЄСВ-звітності
  • звіту по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (ф. № Ф4-ФСС з ТВП).

2. Щодо перенесення строків сплати ЄСВ та податків/зборів

У разі, якщо останній день строків сплати ЄСВ припадає на вихідний або святковий день, то він переноситься на перший робочий день.

Для податків/зборів таке перенесення не передбачене законодавством (тобто якщо граничний строк припадає на вихідний, сплатити треба заздалегідь). Але якщо останній день строку подання податкової декларації перенесено на перший робочий день після вихідного або святкового дня, то десятиденний строк для сплати податку/збору (крім ПДВ) слід рахувати від фактичної дати граничного строку для подання звіту за відповідний період. Це підтверджує консультація ДФСУ із «ЗІР» (підкатегорія 135.04).Газета "Консультант частного предпринимателя" №21, 2018 год
 
 
 

Rambler's Top100