Главная arrow Налоговые календари arrow Податковий календар приватних підприємців на січень 2019 року

Податковий календар приватних підприємців на січень 2019 року

18:12:2018 г.
Документ без названия

У календарі (ТУТ) наведено найпоширеніші для приватних підприємців граничні строки подання звітності та сплати податків (зборів).

 Для уникнення проблем з контролюючими органами рекомендуємо не відкладати виконання своїх податкових обов’язків на останній день.

Примітки редакції

1. Щодо перенесення строків подання звітності

Якщо останній день строку подання звітності припадає на неробочий (вихідний або святковий) день, то він переноситься на перший після нього робочий день для: 

  • податкових декларацій
  • ЄСВ-звітності
  • звіту по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (ф. № Ф4-ФСС з ТВП).

2. Щодо перенесення строків сплати ЄСВ та податків/зборів

У разі, якщо останній день строків сплати ЄСВ припадає на вихідний або святковий день, то він переноситься на перший робочий день.

Для податків/зборів таке перенесення не передбачене законодавством (тобто якщо граничний строк припадає на вихідний, сплатити треба заздалегідь). Але якщо останній день строку подання податкової декларації перенесено на перший робочий день після вихідного або святкового дня, то десятиденний строк для сплати податку/збору (крім ПДВ) слід рахувати від фактичної дати граничного строку для подання звіту за відповідний період. Це підтверджує консультація ДФСУ із «ЗІР» (підкатегорія 135.04).

3. Затверджено нову форму звіту по заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 12 грудня 2018 року № 28 затверджено нову форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.

Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Документ набуде чинності з 1 січня 2019 року.

Окремо зазначимо, що з 2019 року скасовано щоквартальний звіт за формою № Ф4-ФСС з ТВП. Його страхувальники мають останній раз подати за підсумками 2018 року до 21 січня 2019 року.Газета "Консультант частного предпринимателя" №23, 2018 год
 
 
 

Rambler's Top100