Главная arrow НДС arrow Як заповнити РК до податкової накладної у разі зміни опису (номенклатури) товарів/послуг

Як заповнити РК до податкової накладної у разі зміни опису (номенклатури) товарів/послуг

28:01:2019 г.

Запитання: Як заповнити розрахунок коригування до податкової накладної у разі зміни опису (номенклатури) товарів/послуг (у т.ч. у разі виправлення помилок при їх заповненні)?  

Відповідь ДФСУ ("ЗІР", підкатегорія 101.15)

У першому рядку табличної частини (розділ Б) розрахунку коригування зі знаком «–» зазначаються показники рядка податкової накладної, опис (номенклатура) товарів/послуг за яким змінюється (такий рядок «обнуляється»). 
     У графі 1.2 цього рядка в обов’язковому порядку вказується порядковий номер (№ за порядком) рядка податкової накладної, що коригується.
     У графі 2.1 зазначається код причини коригування 104.
     У графі 2.2 – група коригування.
     Показники опису (номенклатури) товарів/послуг, які постачаються на заміну тих, що були вказані у раніше складеній податковій накладній, зазначаються у розрахунку коригування новими рядками як одна або кілька нових (змінених) товарних позицій (номенклатури).
     Додавання однієї або кількох нових (змінених) товарних позицій (номенклатури) в розрахунку коригування до такої податкової накладної здійснюється в окремих рядках розрахунку коригування, в яких зазначаються відповідні показники за товарами/послугами, що додаються (нові товарні позиції).
     При цьому у графі 1.2 кожного з нових рядків табличної частини (розділ Б) розрахунку коригування таким новим товарним позиціям присвоюються нові чергові порядкові номери рядків, яких не було в податковій накладній, що коригується;
     у графі 2.1 зазначається код причини коригування 104;
     у графі 2.2 – група коригування, зазначена у графі 2.2 рядка 1.
     В аналогічному порядку заповнюється і розрахунок коригування у разі виправлення помилки в описі (номенклатурі) товарів/послуг.

ДФСУ