Яким чином можна подати пояснення до Таблиці?

10:11:2017 г.

Платник податків має право подати Таблицю даних платника податків без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН; Яким чином можна подати пояснення до Таблиці, в якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податків, як що цей бланк не передбачає подачу такого пояснення? Додатків до Таблиці теж не існує.

Наказом Міністерства фінансів України №567 від 13.06.2017р. (зі змінами та доповненнями) затверджено критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно до п. 3 якого платник податку має право подати до ДФС інформацію за встановленою формою.

Відповідно до змін, внесених наказом Міністерства фінансів України №776 від 18.09.2017 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2017 року N 567» інформація за встановленою формою J(F)1312302 подається із прикріпленим поясненням платника податків, в якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку за формою J(F)1360102.

ГУ ДФС у м. Києві·

 
 
 

Rambler's Top100