Главная arrow НДС arrow Якщо покупцем отримано квитанцію про зупинення реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування на зменшення зобов’язань з ПДВ, пояснення та/або копії документів надає продавець

Якщо покупцем отримано квитанцію про зупинення реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування на зменшення зобов’язань з ПДВ, пояснення та/або копії документів надає продавець

31:08:2017 г.

Розрахунок коригування, складений постачальником товарів/послуг до податкової накладної, яка складена на отримувача – платника ПДВ, підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем (покупцем) товарів/послуг, якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, для чого постачальник надсилає складений розрахунок коригування отримувачу.

У разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платник ПДВ має право подати на розгляд комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у п.п. 201.16.1 «в» ст. 201 Податкового кодексу України, з повідомленням щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за встановленою формою J(F)1312601 (Повідомлення).

Табличну частину Повідомлення необхідно заповнювати відповідно до табличної частини податкової накладної/розрахунку коригування (з відповідними знаками).

У разі зупинення розрахунку коригування на зменшення податкових зобов’язань Повідомлення подається платником податків – продавцем, що зазначений в розрахунку коригування та податковій накладній, яка коригується.
Зазначена норма передбачена п.192.1 ст. 192 Податкового кодексу України.

ГУ ДФС у Запорізькій області

 

 
 
 

Rambler's Top100