Как округлять показатели в налоговой накладной

24:05:2016 г.

Попри те, що порядок заповнення податкової накладної було змінено згідно з наказом Мінфіну від 31.12.2015 № 1307, вимоги щодо заповнення усіх граф податкової накладної, що мають вартісні показники, у гривнях з копійками залишились без змін.

Відтак і рекомендация податківців залишились такими ж. Вони вважають, що необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у рядках V-IX податкової накладної.

Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 податкової накладної отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на «1» (одиницю).

Водночас податківці нагадали про те, що податкова накладна з помилками в обов’язкових реквізитах (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар чи послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум ПДВ до податкового кредиту (п. 201.10 Податкового кодексу України).
Лист ДФС від 05.05.2016 № 10101/6/99-99-15-03-02-15

Головбух 24

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить