Главная arrow НДС arrow Как в налоговой накладной указывать код УКТ ЗЕД при поставке импортных товаров

Как в налоговой накладной указывать код УКТ ЗЕД при поставке импортных товаров

17:02:2016 г.

Яким чином для заповнення податкової накладної визначається код УКТ ЗЕД платником податку, який не є безпосереднім імпортером, при постачанні ним на митній території України імпортованих товарів?

Відповідно до абзацу першого п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений ПКУ термін.
     
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема. код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України) (п.п. «і» п. 201.1 ст. 201 ПКУ).
     
Класифікація товарів за УКТ ЗЕД здійснюється за правилами, затвердженими Законом України від 19 вересня 2013 року № 584-VII «Про Митний тариф України» (далі – Закон № 584).
     
Таким чином, платник податку, який не є безпосереднім імпортером, при постачанні на митній території України товарів, які були ввезені (імпортовані) на митну територію України, повинен в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД, який визначається таким платником податку згідно із Законом № 584.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить