Главная arrow НДС arrow Киевские фискалы консультируют по вопросам, связанным с блокировкой налоговых накладных

Киевские фискалы консультируют по вопросам, связанным с блокировкой налоговых накладных

08:08:2017 г.

У зв’язку з численними питаннями щодо запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в ЄРПН, з 31 липня 2017 року ДФС у м. Києві запроваджено в Центрі обслуговування платників (м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19) надання роз’яснень із зазначеної теми.

Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години фахівці ДФС у м. Києві надають інформаційну допомогу платникам у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Податківці звертають увагу, що відповідно до норм ПКУ платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом відомостей про такого платника без його письмової згоди. Саме тому, представникам підприємств, для з’ясування обставин по заблокованим податковим накладним, необхідно мати при собі відповідні документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо, за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером.  

З цього ствердження виходить, що податківці ідентифікують кожного, хто звернувся до них за консультацією, та надають консультації тільки за конкретними заблокованими ПН та РК.

ГУ ДФС у м. Києві

 
 
 

Rambler's Top100