Главная arrow НДС arrow Можно ли подавать НДС-таблицы еще до блокировки НН/РК

Можно ли подавать НДС-таблицы еще до блокировки НН/РК

18:05:2018 г.

«Вісник. Офіційно про податки»

Компанія придбала нерухомість, є вхідний податковий кредит від продавця нерухомості та оцінювача. Придбану нерухомість компанія передала в оренду. Що потрібно зробити для того, щоб уникнути блокування податкової накладної, складеної на надані орендні послуги?
 
У цьому разі платнику податку доцільно, не очікуючи факту зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН, скористатися своїм правом та заповнити і подати таблицю даних платника за встановленою формою згідно з додатком 3 до Порядку № 117 (далі — Таблиця).

У Таблиці зазначаються:

  • види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
  • коди товарів згідно з УКТ ЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
  • коди послуг відповідно до ДКПП (ДК 016-2010), що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку (п. 30 Порядку № 117).

Тобто Таблиця — це інформація про специфіку діяльності платника податку, а тому такий платник податку має право подати до ДФС таблицю без наявності факту зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН.

При цьому відповідно до п. 31 Порядку №117 до Таблиці слід подати пояснення, в яких зазначити діяльність із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

 

 
 
 

Rambler's Top100