Нужно ли регистрировать в Реестре налоговые накладные на товар освобожденный от обложения НДС-ом?

13:02:2012 г.

Якщо податкову накладну складають на постачання товарів, що звільнені від ПДВ, але товар є імпортним, чи необхідно таку податкову накладну, реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних з 1 січня 2012 року?

Відповідно до пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (зі змінами та доповненнями) реєстрація податкових накладних платниками податку на додану вартість – продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній починаючи з 1 січня 2012 року становить понад 10 тис. грн.

Але Законом України від 07.07.2011 р. №3609-VI було внесено зміни до пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу, відповідно до яких, податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній.

Отже, такій реєстрації підлягають усі податкові накладні, виписані після 1 січня 2012 року при здійсненні операцій з постачання товарів, ввезених на митну територію України, незалежно від того, що операції з постачання таких товарів звільнено від оподаткування.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Волинській області

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить