Нужно ли указывать код УКТ ЗЕД или код услуги при составлении «дополнительных» налоговых накладных

09:03:2017 г.

Чи потрібно зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД та/або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, складених з метою нарахування податкових зобов’язань відповідно до п. 198.5 ст. 198 та/або ст. 199 Податкового кодексу України, а також складених на суму перевищення ціни придбання/балансової (залишкової) вартості необоротних активів/звичайної ціни самостійно виготовлених товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання?

Згідно з п. п. і п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити, зокрема код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг – код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

Зміни щодо складання податкових накладних, в частині зазначення в податковій накладній/розрахунку коригування до такої податкової накладної (далі – розрахунок коригування) коду товару згідно з УКТ ЗЕД або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, застосовуються до податкових накладних, дата складання яких припадає на період з 1 січня 2017 року.

В податкових накладних/розрахунках коригування, складених відповідно до п. 198.5 ст. 198 та п. 191.1 ст. 199 ПКУ, а також складених на суму перевищення ціни придбання/балансової (залишкової) вартості необоротних активів/звичайної ціни самостійно виготовлених товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання код товару згідно з УКТ ЗЕД та/або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг не зазначається.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс


 
 
 

Rambler's Top100