Повернута сума передоплати не включається до реєстраційного ліміту з ПДВ

23:08:2016 г.

Податківці роз’яснили, як у періоді, за який визначається встановлений для реєстрації платником ПДВ обсяг постачання товарів/послуг, враховувати повернуту суму передоплати.

Особа, аби визначити, чи повинна вона обов’язково зареєструватися платником ПДВ та чи може вона зробити це добровільно, має розрахувати загальну суму від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за Податковим кодексом України (ПК).
При цьому потрібно враховувати визначення термінів «постачання товарів» (пп. 14.1.191 ПК) та «постачання послуг» (пп. 14.1.185 ПК) і брати до уваги обсяги такого постачання протягом останніх 12 календарних місяців.

Якщо у періоді, за який визначається встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, продавцю було повернуто раніше поставлені ним товари/послуги, або повернуто продавцем суми попередньої оплати за такі товари/послуги, обсяги повернення потрібно відняти від загального обсягу постачання товарів/послуг, що встановлений для реєстрації.

Головбух24

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить