Регистрация налоговых накладных с импортными без-НДС-ными товарами

06:03:2012 г.

Якщо податкова накладна складається на постачання товарів, що звільнені від ПДВ (лікарські засоби), але товар є імпортним, чи потрібно буде таку податкову накладну, починаючи з 1 січня 2012 року, реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних?
           

Відповідь: Відповідно до пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами, далі - Кодекс) реєстрація податкових накладних платниками податку на додану вартість - продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній починаючи з 1 січня 2012 року становить понад 10 тис.грн.
            Але Законом України від 07.07.2011 р. № 3609-VI було внесено зміни до пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу, відповідно до яких, податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній.
            Отже, такій реєстрації підлягають усі податкові накладні, виписані після 1 січня 2012 року при здійсненні операцій з постачання товарів, ввезених на митну територію України, незалежно від того, що операції з постачання таких товарів звільнено від оподаткування.

ДПІ у Деснянському районі м.Києва

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить