Главная arrow НДС arrow Заполняем регистрационное заявление по НДС

Заполняем регистрационное заявление по НДС

11:04:2017 г.

Який порядок заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ?

Відповідно до п. 183.1 ст. 183 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

Згідно із п. 2.6 розд. ІІ Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 14.11.2014 № 1130, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.11.2014 за № 1456/26233 із змінами і доповненнями (далі – Положення № 1130), державні податкові інспекції здійснюють:
• приймання заяв, контроль за повнотою даних щодо відповідності нормативним документам;
• обробку даних заяв та документів щодо реєстрації (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму оподаткування), перереєстрації, анулювання реєстрації платників ПДВ, виключення із реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування;
• реєстрацію (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму оподаткування), перереєстрацію, анулювання реєстрації платників ПДВ, виключення із реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування;
• формування і надання витягів з реєстру платників ПДВ (далі – Реєстр);
• підготовку та обробку документів щодо відміни анулювання реєстрації;
• моніторинг платників ПДВ, включених до Реєстру.

Згідно п. 3.5 розд. ІІІ Порядку № 1130 у заяві зазначаються підстави для реєстрації особи як платника ПДВ.

У разі виникнення у особи запитань щодо заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ, пов’язаних із діяльністю виключно такої особи у конкретному випадку, їй необхідно звернутися до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 
 
 

Rambler's Top100