Бухгалтерські послуги для ФОП

22:11:2021 г.

Інформація розміщена на правах реклами 

221121.jpg

Фізична особа, зареєстрована як підприємець (тобто ФОП), має потребу у комплексі бухгалтерських послуг. Їх можна замовити в бюро, що надає професійного бухгалтера, який веде податкову та бухгалтерську звітність, нараховує заробітну плату, облік доходів та витрат тощо.

Під ключ

Бухгалтерські послуги під ключ – це комплекс послуг, надаваних спеціалістом аутсорсингової компанії. Нині віддалене ведення бухгалтерії ФОП популярне серед багатьох підприємців, а обслуговуються вони в бюро «Бумажкін» https://bumazhkin.ua/vedennya-bukhgalteriyi-fop-123-grupa/. Колектив досвідчених бухгалтерів завжди в курсі останніх змін у податковому законодавстві, тож ризик нарахування штрафів внаслідок невірної бухгалтерської діяльності – низький.

Хто такий ФОП?

  1. Підприємництво – це самостійна господарська діяльність, що здійснюється систематично за власної ініціативи на свій страх та ризик. Його мета – досягнення економічних результатів та прибутку.
  2. Фізичні особи, які займаються підприємництвом – це підприємці (ФОП). У Конституції України за кожним українцем закріплено право займатися підприємницькою діяльністю, безумовно, якщо вона не заборонена чинним законодавством.
  3. Фізична особа-підприємець зобов’язана вести бухгалтерський та первинний облік діяльності відповідно до ч. 8 ст. 19 Господарського кодексу України, оскільки також є суб'єктом господарювання.
  4. Згідно з українським Податковим кодексом, платники податків повинні вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єкта оподаткування, на підставі первинних документів.

Бухгалтер для ФОП – це вигідно, зручно, надійно

Якісні бухгалтерські послуги для підприємців можна отримати в сторонній компанії, не винаймаючи при цьому штатного працівника. Бухгалтер для ФОП – це вигідно, зручно, надійно. Нині бізнес оточений багатьма проблемами, серед яких і ведення бухгалтерського обліку.  Замовивши аутсорсингові бухгалтерські послуги, бізнесмен може забути про ці турботи та зосередилися на своїй основній діяльності. Малим підприємствам, підприємцям і компаніям-початківцям важко знайти когось, хто володіє навичками, для роботи зі звітністю компанії, обробки операцій з банківських рахунків, аналізу фінансових даних і підготовки рахунків щодня. Компетентного та кваліфікованого спеціаліста підприємці знайдуть в компанії «Бумажкін»!