Действует ли старая цифровая подпись и сколько

02:11:2018 г.

Чи діють ЕЦП, які були згенеровані до набрання чинності ЗУ «Про електронні довірчі послуги»?

Відповідно до п. 5 розд. VII Закону України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон), електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України від 22 травня 2003 року № 852-IV «Про електронний цифровий підпис» із змінами та доповненнями до набрання чинності Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності Законом.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 
 
 

Rambler's Top100