Корм Felix для вашого улюбленця

06:10:2021 г.

Информация предоставлена на правах рекламы 

Різноманітний смачний раціон – це основа міцного здоров'я та гарного настрою для вашого улюбленого вихованця. Щоб ваш котик їв повноцінно, крім сухого корму додайте до його харчування вологий порційний корм. Відмінним вибором стане вологий корм Felix для дорослих котів із різноманітними смаками.

Рецептура такого корму враховує основні природні потреби котів у білку та амінокислотах. Збалансований повнораціонний склад забезпечує організм необхідними поживними речовинами, вітамінами та мінералами. Апетитне смачне желе, насичений м'ясний аромат, прекрасний смак та оптимальний розмір м'ясних шматочків – усе це зробить таке харчування максимально привабливим навіть для дуже вимогливих у їжі котів.

Вологі корми Фелікс для кота представлені великим меню, завдяки чому ви зможете радувати свого улюбленця новими смаками та забезпечувати для нього здоровий повноцінний раціон з урахуванням усіх фізіологічних особливостей хвостатого друга.

Великий вибір вологих кормів для дорослих котів від Felix

Якісний корм для активних дорослих кішок представлений декількома смаками:

  • курка;
  • риба;
  • яловичина;
  • кролик;
  • індичка.

Вологий корм випускається у вигляді м'ясних шматочків в апетитному соусі або желе. У якості джерела тваринного білка виступає натуральне м'ясо. Потреби в додаткових поживних речовинах задовольняють рослинні екстракти, овочі, вітамінно-мінеральні комплекси. Вологий корм упакований у герметичні порційні паучі, за допомогою яких легко контролювати добову норму їжі. Такий різноманітний вибір смаків дає можливість підтримувати здоров'я домашнього улюбленця, забезпечувати йому повноцінне активне життя.

Переваги консервів для кішок Фелікс

  • Збалансована рецептура. Співвідношення білків, жирів та вуглеводів у вологих кормах відповідає природним потребам організму кішок. Консерви рекомендовані у якості основи щоденного раціону. На додаток до них вихованець може також отримувати сухий корм та ласощі;
  • Відмінний смак. М'які шматочки із соусом мають виражений смак та аромат м'яса, приємну для котів структуру. Різноманітна їжа коту допомагає задовольнити харчові пристрасті навіть самого примхливого улюбленця;
  • Натуральний склад. У вологому кормі немає штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Тривале зберігання продукції забезпечується герметичною упаковкою та присутністю натурального консерванту – вітаміну Е.
  • Відмінна засвоюваність. Щадні технології обробки продуктів сприяють їх повному засвоєнню, знижують навантаження на шлунково-кишковий тракт для здорового травлення.

Порадувати свого улюбленця так просто – усього один пауч вологого корму Фелікс і кіт буде ситим та задоволеним.