Налоги начисленные, удержанные ФЛП единщиком в его доходах

26:01:2018 г.

Чи є доходом суми податків та зборів (в тому числі туристичного збору) утриманих (нарахованих) ФОП – платником ЄП під час здійснення ним функцій податкового агента?

Згідно з п. 292.10 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону.
Слід зазначити, що податкові агенти справляють туристичний збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання (п.п. 268.6.1 п. 268.6 ст. 268ПКУ).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 
 
 

Rambler's Top100