Намети на Майдані Незалежності перейменували в приймальні депутатів

23:11:2010 г.

На наметах протестувальників на Майдані Незалежності 23 листопада 2010 року встановлено таблички «Приймальна народного депутата», щоб запобігти їх знесенню.
Наметові громадські приймальні належать депутатам Михайлові Волинцю, Юрію Гримчаку, Остапу Семераку та Андрію Павловському.
Як відомо, відповідно до чинного законодавства ніхто не може пошкодити чи знищити майно, котре належить народному депутату.
22 листопада, вранці на Майдані Незалежності у Києві підприємці розпочали акцію протесту проти набуття чинності Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою минулого тижня. Активісти вимагають, щоб Президент застосував вето до цього закону.
Того ж дня Окружний адміністративний суд Києва за позовом КМДА заборонив проведення масових заходів 22-26 листопада у центрі Києва. Як пояснили в мерії, таке рішення прийнято «у зв'язку з візитами іноземних делегацій з 21 до 24 листопада 2010 року...».
Однак підприємці заявили, що не мають наміру виконувати рішення суду і залишати Майдан Незалежності до ветування Податкового кодексу президентом України.