О запрете программы 1С

18:05:2017 г.

Указ Президента України № 133 продовжує рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня, коли були ухвалені санкції щодо фізичних і юридичних осіб. Практично весь перелік цих санкцій продовжено. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі представникам ЗМІ.

<...>

Секретар РНБО наголосив, що нині головне питання - щоб Указ «почав працювати», і для цього Кабінетові Міністрів та СБУ слід терміново відпрацювати механізм реалізації його положень.

«Ми захищаємо Україну не тільки на полі бою, а й від інформаційної та кібернетичної агресії, яка не менш небезпечна, ніж військова», - сказав він. «Я переконаний, що всі ми маємо захищати нашу країну всіма доступними засобами», - заявив він.

«Деякі програмні продукти російського виробництва, - сказав Секретар РНБО України, використовуються для кібершпигунства, поширення небезпечних вірусів та кібернетичних атак». Він пояснив, що приватним підприємцям, які використовують російські програмні продукти, зокрема, для бухгалтерського обліку, «ми можемо лише рекомендувати не робити цього, але те, що стосується державних установ, вони будуть терміново переводитися на програмний продукт від вітчизняного виробника». При цьому О. Турчинов зазначив, що «український програмний продукт якісний», крім того, альтернативою російському може стати й європейське програмне забезпечення.

О. Турчинов звернувся до провайдерів із закликом не чекати інформаційного листа від Служби безпеки, а «з натхненням починати виконувати рішення РНБО України і вже сьогодні починати блокувати російський санкційний контент». «Це ваш внесок у захист країни», - додав він, повідомивши, що деякі великі українські провайдери вже почали це робити.

«Впевнений, що професійна преса, справжні патріоти будуть стояти на сторожі української незалежності і безпеки країни. Я прошу підтримати і донести необхідність цього рішення», - підсумував Секретар РНБО України.

РНБО України

 

 
 
 

Rambler's Top100