Плательщики ЕСВ смогут получать извлечения из реестра страхователей

14:06:2017 г.
Untitled Document

ДФСУ повідомляє про оприлюднення проекту наказу Мінфіну, постанови ПФУ «Про затвердження Порядку надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування».

Проект розроблений на виконання абзацу шостого підпункту 7 пункту 30 розділу І Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 11.01.2017 (протокол №1), та пункту 14 розділу другого додатка до пункту 2 окремого доручення Мінфіна від 26.01.2017 № 11000-06/78.

Основною метою проекту є визначення порядку надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та затвердження форми, у якій така інформація надається.

Зокрема, проектом визначаються:

  • питання формування та надання витягу з реєстру страхувальників на запит платників єдиного внеску та/або застрахованих осіб;
  • форма запиту про отримання витягу з реєстру страхувальників;
  • форми витягів з реєстру страхувальників;
  • форма довідки про відсутність відомостей в реєстрі страхувальників.
ДФСУ
 
 
 

Rambler's Top100