Предприниматели продолжают борьбу против Налогового кодекса

24:11:2010 г.

Робочий тиждень в українських підприємців розпочався багатотисячним мітингом в Києві 22.11.10. До столиці приїхали підприємці з усіх регіонів та з різними видами підприємницької діяльності. Акції протесту одночасно відбулись і  по всій Україні.
В Києві підприємці зібрались на Майдані, звідки пішою ходою віднесли свої вимоги до В. Януковича в Адміністрацію Президента, а потім повернулись у своє Місто Волі на Майдані.
Місто Волі – саме так назвали підприємці своє наметове містечко, в якому з 22.11.10., в центрі Києва та України, підприємці очікують рішення Президента.
Нашу силу, силу підприємців, визнали практично усі опозиційні політики, які прийшли на мітинг і виступили перед його учасниками.
Нашу силу визнала і влада, від імені якої зустріч з підприємцями ініціював Перший віце-прем’єр-міністр А.Клюєв і який зустрівся з представниками об’єднань підприємців різних регіонів України відразу 22.11.10. та пообіцяв 24.11.10. визначити ті вимоги бізнесу, які він підтримає. Підприємці ж на зустрічі з посадовцем в черговий раз перерахували недоліки Податкового кодексу, які знищують малий та ставлять під загрозу середній бізнес.
Президент України, від якого підприємці вимагають накласти вето на Податковий кодекс, який прийняла 18.11.10. Верховна Рада, перебуваючи в Брюсселі також заявив, що готовий зустрітись з представниками бізнесу, для чого Організаційний комітет акцій протесту підприємців вже визначив делегацію переговірників на чолі з Оксаною Продан.
«Ми сьогодні використовуємо усі можливості для збереження своїх робочих місць в майбутньому. Саме тому паралельно одними людьми проводиться робота по ініціюванню референдуму щодо перевиборів Верховної Ради України, яка проголосувала за знищення середнього класу, а іншими проводяться переговори з усіма органами влади щодо питань, без вирішення яких Податковий кодекс стане шибеницею для малого та середнього бізнесу.
Ми дуже сподіваємось на вето Президента, який обіцяв податкові канікули. Але в разі прийняття іншого рішення ми не маємо права допустити знищення підприємництва в Україні, а тому крок за кроком «відбиваємо» у влади положення, які стосуються як спрощеної системи оподаткування, так і загальних питань адміністрування та контролю.
Основними питаннями для нас є відміна повного обліку господарських операцій спрощенців, види діяльності на єдиному податку, кількість найманих працівників та обороти, право на єдиний податок для юридичних осіб та повноваження податківців» - повідомила Оксана Продан.