Щоб зареєструвати місця зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв або тютюнових виробів СГД необхідно подати заяву

28:12:2018 г.

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями та п. 1.4 Порядку ведення Єдиного державного реєстру місць зберігання, затвердженого наказом ДПА України від 28.05.02 № 251, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.08.02 за N 670/6958, зі змінами та доповненнями, алкогольні напої та тютюнові вироби повинні зберігатись у місцях зберігання, що внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

Для внесення місць зберігання алкогольних напоїв або тютюнових виробів до Єдиного реєстру суб’єкти господарювання подають заяву до Державної фіскальної служби України.

Для внесення до Єдиного реєстру місць зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв або тютюнових виробів суб’єкти господарювання подають заяву до головного управління ДФС за місцезнаходженням місця зберігання.

Заява про внесення місця зберігання алкогольних напоїв або тютюнових виробів до Єдиного реєстру подається за формою згідно з додатком 2 до Порядку.

До заяви додаються нотаріально посвідчена копія ліцензії на відповідний вид діяльності, копія документа, що підтверджує право користування приміщенням (договір оренди, свідоцтво на право власності та інше).

Протягом семи днів від дати подання заяви ДФС (або його головне управління) здійснює видачу довідки про внесення місця зберігання до Єдиного реєстру або вмотивованої відмови у видачі довідки уповноваженому представнику заявника (керівнику чи іншій особі за довіреністю) або надсилає рекомендованим листом на адресу заявника.

ГУ ДФС у Рівненській області

 

 
 
 

Rambler's Top100