Торговельні заклади, у яких відведено не менше 60% площі під продукти харчування, продовжать свою роботу під час карантину "вихідного дня"

20:11:2020 г.
Нагадаємо, карантин «вихідного дня» з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Забороняється: 1. Робота закладів громадського харчування, ТРЦ та інших розважальних закладів. 2. Проведення масових заходів (окрім заходів, пов’язаних із здійсненням кіно- та відеозйомки). 3. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів. Дозволено: 1. Магазини, де 60% площі призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами та кормами. 2. АЗС (без зон харчування) та СТО. 3. Банки та інкасатори. 4. Пошта та аптеки.

"Торговельні заклади, у яких відведено не менше 60% площі під продукти харчування, продовжать свою роботу під час карантину "вихідного дня", - головний державний санітарний лікар україни Віктор Ляшко.

Торговельним закладам, у яких відведено не менше 60% площі під продукти харчування, дозволено працювати під час карантину "вихідного дня". На цьому наголосив заступник міністра охорони здоров‘я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"До нас надходять відомості, що контролюючі органи вимагають від супермаркетів та магазинів закрити відділи непродовольчих товарів або прибрати такі товари з полиць", — зазначив головний державний санітарний лікар.

За словами заступника міністра охорони здоров'я, у положеннях постанови про карантин "вихідного дня" чітко прописані норми, за якими дозволено роботу торговельних закладів. "Наразі ж ми стикаємося з випадками буквального трактування написаного у положенні. Варто зазначити, що відповідним пунктом постанови про карантин "вихідного дня" дозволено роботу супермаркетів та магазинів із площею 60% і більше під харчові продукти, без обмеження торговельного асортименту закладу", — додав Віктор Ляшко. Показать перевод

На изображении может находиться: текст «інстерство e уорані діε: карантин "вихдного дня" карантин "вихдного дня" 00:00 суботи до 00:00 понедлка. забороняеться: робота закладв громадського харчування, трц та нших розважальних закладв. проведення масових заходв (oKpiM заходв, пов язаних 3 здйсненням KIHO- та видеозйомки). д.яльнсть спортивних залив, фитнес-центрив, басейнив. дозволено: магазини, де 60% площи призначено для торгивли продуктами харчування, пальним, лкарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами кормами. азс без 30H харчування) та сто. банки та нкасатори. пошта та аптеки.

МОЗ, сторінка Facebook