В який термін податковий агент зобов’язаний перерахувати податок на доходи фізичних осіб у разі нарахування оподатковуваного доходу, але не виплаченого платнику податків?

07:11:2012 г.

Якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені ПКУ для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу (пп. 168.1.5 п. 168.1 ст. 168 розділу IV   ПКУ).

 

Головний державний податковий інспектор відділу 
взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Херсонській області Ірина Щербина