Визначення порушень у разі проведення розрахункових операцій без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару

16:06:2022 г.

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що у разі виявлення під час перевірки суб’єкта господарювання фактів порушень вимог щодо реалізації товарів (послуг) через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії, згідно з УКТ ЗЕД, до суб’єкта господарювання застосовується фінансова санкція у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, незалежно від кількості встановлених таких порушень та адміністративна відповідальність передбачена ст. 155 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При цьому, оскільки це порушення не є триваючим та визнається як таке, що має разовий характер, то наступне аналогічне порушення з метою застосування адміністративної відповідальності буде вважатись повторним.

ГУ ДПС у м. Києві