За какой период подавать новую акцизную декларацию

12:12:2016 г.

За який період вперше подається декларація акцизного податку за формою у редакції наказу Мінфіну від 26.09.2016 № 841?

Відповідно до абзаців першого та другого п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Наказом Міністерства фінансів України від 26.09.2016 № 841 «Про внесення змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.10.2016 за № 1365/29495 (далі – Наказ № 841), внесено зміни до форми податкової декларації акцизного податку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 14.

Наказ № 841 опубліковано в офіційному виданні Офіційний вісник України 22.11.2016 № 90.

Враховуючи викладене, вперше оновлену форму декларації акцизного податку необхідно подавати не пізніше 20 січня 2017 року за звітний період – грудень 2016 року.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс



 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100