Главная arrow Общая система налогообложения arrow Какие налоги платит предприниматель-общесистемщик, если деятельность не ведется

Какие налоги платит предприниматель-общесистемщик, если деятельность не ведется

26:05:2016 г.

Фізична особа-підприємець зареєструвалась приватним підприємцем в жовтні 2015 року. Свідоцтва платника єдиного податку не одержувала. Діяльності не проводила. Підкажіть, які звіти в 2016 р. здавати і чи потрібно сплачувати єдиний внесок і інші податки?

Відповідно до п.п.16.1.3 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - Податковий кодекс) платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Пунктом 177.11 ст.177 Податкового кодексу визначено, що фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування подають річну податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування повинні подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, незалежно від того чи провадилась протягом звітного року підприємницька діяльність, чи ні.

Також, фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування у разі не здійснення протягом звітного року підприємницької діяльності не зобов’язані сплачувати податки до бюджетів.

ГУ ДФС у Львівській області

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100