Главная arrow Общая система налогообложения arrow Наближається термін сплати авансових платежів з ПДФО підприємцями на загальній системі за 1-й квартал 2016 року

Наближається термін сплати авансових платежів з ПДФО підприємцями на загальній системі за 1-й квартал 2016 року

11:04:2016 г.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до підпункту 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 Податкового кодексу України з внесеними змінами та доповненнями, починаючи з 2016 року авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) фізичними особами підприємцями на загальній системі оподаткування розраховуються самостійно згідно з фактичними даними розміру чистого доходу, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу. 

Такі авансові платежі сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). 

Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується. 

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від’ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується. 

Таким чином, для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування, граничний термін сплати авансового внеску з ПДФО за 1-й квартал поточного року 19.04.2016

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

 
 
 

Rambler's Top100