Налоговокодексные нововведения по РРО

16:07:2012 г.

Відповідно до змін, передбачених розділом ІI «Прикінцеві положення» Закону №4834, платникам податків надається додатковий час для підготовки до нових форм подання інформації до органів ДПС, яка до 1 січня 2013 р. надаватиметься платниками на добровільних засадах.
Суб'єктам господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, надається адаптаційний період у 2012 р. з подання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв'язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій.
Законом №4834, крім Податкового кодексу, також внесено зміни до Закону України від 06.07.95 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», якими терміни, що вживаються в цьому Законі, приведено у відповідність з нормами чинного законодавства.

Людмила Слаутіна, заступник директора Департамент податкового контролю -- начальник Управління планування та інформаційно-аналітичного забезпечення податкового контролю
Володимир Бичков, заступник начальника відділу перевірок якості податкового контролю, розробки та аналізу податкового законодавства
 "Вісник податкової служби", 06.07.2012, №25


ДПС у Львівській області

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить