Главная arrow Общая система налогообложения arrow Нюансы получения частным предпринимателем на общей системе справки о доходах отчетного периода

Нюансы получения частным предпринимателем на общей системе справки о доходах отчетного периода

19:09:2013 г.

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування отримати довідку про доходи за будь-який інший ніж квартальний або річний податковий період?

Відповідь. У разі необхідності отримання довідки про доходи, отримані від здійснення підприємницької діяльності, за інший період, ніж календарний рік, фізична особа підприємець - на загальній системі оподаткування має право подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за інший ніж річний податковий звітний період, тобто фізична особа підприємець - на загальній системі оподаткування має право подати квартальну податкову декларацію.
При цьому, така квартальна податкова декларація не звільняє підприємця від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для податкового звітного періоду згідно вимог пп.177.5 ст.177 Податкового кодексу України (за результатами календарного року), та не є підставою для нарахування та/або сплати податкового зобов’язання.
Орган доходів і зборів повинен видати довідку про доходи, отримані від здійснення підприємницької діяльності не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві