Проект новой Книги доходов и расходов для определения общего годового налогооблагаемого дохода

13:04:2017 г.

Державна фіскальна служба України повідомляє про оприлюднення Міністерством фінансів України проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядку ведення обліку доході і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу».

Основною метою розробки проекту наказу є приведення Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу відповідно до вимог підпункту «а» пункту 176.1 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України, згідно з яким платники податку зобов’язані вести облік доходів і витрат в обсягах, необхідних для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу, у разі, якщо такий платник податку зобов’язаний відповідно до цього розділу подавати декларацію або має право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку.

Форми такого обліку та порядок його ведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (Мінфін).

З метою налагодження всебічного громадського обговорення проект наказу оприлюднений на офіційній сторінці Міністерства фінансів України
в мережі Інтернет (www.minfin.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації оголошення за наступною адресою:
Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

ДФСУ

 
 
 

Rambler's Top100