Чи необхідно водокористувачам при зміні умов водокористування повідомляти про це податкову інспекцію?

22:03:2013 г.
Згідно із п.326.12 ст.326 розділу ХVІ „Збір за спеціальне використання води” Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, із змінами та доповненнями, органи, що видають дозволи на спеціальне водокористування, щороку до 20 січня подають органам державної податкової служби та органам водного господарства інформацію про водокористувачів, яким видано такі дозволи.

Водокористувачі, яким видано дозволи на спеціальне водокористування та які здійснюють постачання води іншим водокористувачам, щороку до 20 січня подають органам державної податкової служби та органам водного господарства перелік водокористувачів - абонентів.
У разі зміни умов водокористування, видачі протягом року нових дозволів на спеціальне водокористування, укладення договорів на поставку води водокористувачі, які отримали переоформлені дозволи на спеціальне водокористування, договори на поставку води, зобов’язані протягом 10 днів повідомити про це органи державної податкової служби та органи водного господарства.

Ірина Воротинцева, головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Херсонській області

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить