Главная arrow Памятка arrow Чи зобов’язані ФОП використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?

Чи зобов’язані ФОП використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?

08:08:2019 г.

Чи зобов’язані ФОП використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?

Стаття 128 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями, яка визначає особливості статусу громадянина як суб’єкта господарювання, не містить вимог щодо обов’язкової наявності печатки у суб’єкта господарювання.

Питання використання печатки при здійсненні господарської діяльності фізичні особи – підприємці, у тому числі платники єдиного податку, вирішують особисто, в залежності від специфіки діяльності.

ГУ ДФС у Рівненській області