Новогодние подарки в ф. № 1ДФ

28:11:2012 г.

Яким чином оподатковуються та відображаються в податковому розрахунку за ф.1ДФ грошові кошти, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків?

Відповідь: Відповідно до пп.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2011 році - 470,50 грн., у 2012 році – 536,50 грн.).

Вартість дарунків, яка не перевищує 50 відсотків однієї заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ за ознакою доходу «160». Якщо вартість дитячих новорічних подарунків та квитків, яка надається платнику податків перевищує у 2011 році 470,50 грн., у 2012 році – 536,50 грн., то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставками 15% та/або 17% та відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ за ознакою доходу «126», як додаткове благо.

ДПІ у Солом’янському районі м. Києва

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить