Главная arrow Памятка предпринимателя arrow Звітуємо за роздрібну торгівлю підакцизними товарами

Звітуємо за роздрібну торгівлю підакцизними товарами

06:02:2015 г.

Міністерство фінансів України затвердило форму податкової декларації з акцизного податку для платників акцизу — суб'єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів (Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.15 р. № 14 „Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку”).
Зазначені суб’єкти господарювання повинні заповнювати та подавати розділ Ґ та додаток 6 до декларації.

Нагадаємо, платники акцизного податку заповнюватимуть та подаватимуть розділи та додатки до декларації лише щодо тих операцій, які вони здійснюють і за якими у них виникають податкові зобов'язання із сплати акцизного податку. При цьому потрібно зробити відповідну відмітку у колонці "Ознака подачі" на останньому аркуші декларації.

Платник зобов’язаний подавати декларацію за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, щомісяця не пізніше 20 числа наступного звітного періоду до контролюючого органу за місцем реєстрації такого платника. А місцем реєстрації платника, що продає акцизні товари у роздріб, є місцезнаходження пункту продажу товарів.

З формою декларації та порядком її заповнення можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС України у банері Податкові зміни 2015. 

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100