Чи потрібно відображати ФОП в гр. «Працювало за цивільно-правовими договорами» ф. № 1ДФ?

07:05:2019 г.

Чи потрібно відображати в гр. «Працювало за цивільно-правовими договорами» податкового розрахунку за ф. 1ДФ кількість ФОП на користь яких виплачувались доходи?

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затверджений наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 із змінами та доповненнями (далі – Порядок).

Згідно з абзацом восьмим п. 3.1 розд. III Порядку навпроти напису «Працювало за цивільно-правовими договорами» проставляється кількість працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Реквізити, передбачені, зокрема, абзацом восьмим п. 3.1 розд. ІІІ Порядку, заповнюються тільки в разі наявності у юридичної особи чи у самозайнятої фізичної особи найманих працівників і тільки для першої порції податкового розрахунку.

Відповідно до абзацу четвертого п. 3.3 розд. 3 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 № 286 із змінами та доповненнями, до кількості працюючих за цивільно-правовими договорами не належать громадяни-підприємці, які виконували роботи згідно з цивільно-правовими договорами.

ДФСУ ("ЗІР", підкатегорія 103.25)

 

 
 
 

Rambler's Top100