Главная arrow Работодателям arrow Які документи повинні знаходитися на робочому місті працівника, як доказ того, що він офіційно оформлений на роботу?

Які документи повинні знаходитися на робочому місті працівника, як доказ того, що він офіційно оформлений на роботу?

15:08:2017 г.

Відповідно до ст. 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу», яку опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» №115 (27.06.2015) (далі – Постанова № 413).

Виходячи з вимог ст. 24 КЗпП України, для підтвердження оформлення на роботу, на робочому місці працівника необхідні копія наказу про прийняття на роботу та копія повідомлення ДФС про прийняття на роботу, бажано  документи, що підтверджують особу.

Управління Держпраці у Черкаській області

 
 
 

Rambler's Top100