Главная arrow Работодателям arrow Подання ф. № Ф4-ФСС з ТВП за І квартал 2017 року: хто, коли та як

Подання ф. № Ф4-ФСС з ТВП за І квартал 2017 року: хто, коли та як

03:04:2017 г.

Хто повинен подавати звіт 

Звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття його на облік в органі Фонду або за місцем обліку, зазначеному в Державному реєстрі (для зареєстрованих після 01.01.2011 р.), у разі здійснення у звітному кварталі нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду, подання заяви-розрахунку та отримання фінансування або перерахування зобов’язань перед Фондом.

Способи подання звіту

Звіти подаються на вибір страхувальника одним із способів:
- в електронній формі;
- на паперових носіях;
- надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі надсилання звітів поштою страхувальник зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу органу Фонду не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання звітів.
Звіти на паперових носіях завіряються підписами керівника, головного бухгалтера (за наявності такої посади у страхувальника) та скріплюються печаткою (за наявності).

Терміни подання звіту

Страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність щодо коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

Коли такий звіт не подається

Звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:
- відсутності у страхувальника заборгованості по субрахунку 652 на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунку у звітному кварталі;
- наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів по субрахунку 652 у звітному кварталі.

Відповідальність

За несвоєчасного подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Київське відділення ФСС з ТВП 

Примітка редакції: за неподання або несвоєчасне подання встановленої звітності тягне за собою накладення адміністративного штрафу від 136 грн. до 255 грн. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу від 170 грн. до 340 грн.

 

 
 
 

Rambler's Top100