Главная arrow Работодателям arrow Ставки єдиного податку для Черкас

Ставки єдиного податку для Черкас

24:01:2012 г.

Ставки затверджені рішенням міської ради м. Черкаси від 20.12.2011 р. №3-482. Ці ставки визначені в наступних розмірах.
Установити з 01 січня 2012 року фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб — підприємців з розрахунку на календарний місяць, залежно від групи платників єдиного податку:
1.1. У розмірі 10 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, для першої групи платників — фізосіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 грн.
1.2. У розмірі 20 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, для другої групи платників — фізосіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у т. ч. побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

  • не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
  • обсяг доходу не перевищує 1 000 000 грн.

ДПА в Черкаській області