Главная arrow Работодателям arrow Когда гражданин освобождается от подачи декларации о доходах

Когда гражданин освобождается от подачи декларации о доходах

23:01:2013 г.

В яких випадках платник податку-фізична особа звільняється від обов’язкового подання декларації, незалежно від видів отриманих доходів?

Відповідь: Згідно з п.179.4 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації в таких випадках:
а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:

  • неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;
  • перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного
  • строку подання декларації;
  • перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;
  • перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року;

б) в інших випадках, визначених цим розділом.

ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100