16 грудня – останній день подання заяви на єдиний податок

11:12:2013 г.

Платники, які бажають перейти на єдиний податок з 2014 року, до 16 грудня мають можливість подати заяву про ведення господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування та розрахунок доходу за попередній календарний рік.
Нагадуємо, що згідно пп. 298.1.4 Податкового кодексу України, суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.
Перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкта господарювання, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 291 Податкового кодексу, які дають право на застосування спрощеної системи.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

Комментарии  

 
+1 #1 Дмитрий 05.01.2014 00:07
А если я ФОП єдінщік на спрощенній системі оподаткування пропрацював 2013 рік. Я на наступний рік автоматично залишаюсь на єдиному податку, чи мені потрібно подавати вівдповідну заяву?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить